Ланцюгова бензопила Tatra Garden MS 160

Компактна і продуктивна бензопила Tatra Garden MS 160 ідеально підійде для турпоходів, риболовлі та інших видів відпочинку на природі.

Бензопила Tatra Garden MS 160 створена для постійних переміщень. Її вага всього 4,7 кг, а габарити дозволяють вміщати її в невеликому багажнику. Висока надійність дозволяє експлуатувати бензопилу далеко від сервісних центрів без побоювань, що вона підведе.

Збільшена площа ребер і продумана повітряна вентиляція відповідають за оперативний тепловідвід в жарку погоду. Вони надійно захищають внутрішні деталі від перегрівання і дозволяють працювати набагато довше в будь-яких умовах.

Запустити непрогрітий двигун допоможе праймер підкачки палива. При натисканні на нього паливо частково пройде шлях по паливній системі, і при старті двигун заведеться набагато швидше.

Для безвідмовної роботи в морозну погоду в бензопиле передбачені морозостійкі свічки запалювання. Вони пройшли перевірку в спеціальних камерах з екстремально низькими температурами.

У бензопилі Tatra Garden MS 160 масло на ланцюг подається в напівавтоматичному режимі. Причому кількість мастила залежить від інтенсивності роботи. За рахунок цього ланцюг ніколи не буде працювати на знос «в суху» і в той же час перевитрата мастила також виключений. В результаті економія мастильного матеріалу становить майже 50%, в порівнянні зі звичайним ручним режимом змащування.

Все заливні горловини забезпечені прогумованими прокладками. Внутрішні деталі також зафіксовані гумовими прокладками. Причому гумовий матеріал для цих цілей підбирався з підвищеною стійкістю до бензину і маслу.

До розробки «дорожньої» бензопили Tatra Garden MS 160 інженери підійшли відповідально. Все зроблено для того, щоб інструмент не підвів ні за яких умов:

  • встановлений двигун CoolEngine останнього покоління, в якому надміцні алюмінієві поршні знижують втрати потужності і збільшують ефективність;
  • деталі тертя захищені від зносу хромуванням;
  • колінвал зміцнений куванням, тому володіє відмінною стійкістю до ударів;
  • корпус пилки виконаний з міцного і надійного ABS-пластика, який не плавиться від нагрівання і не кришиться від вібрацій.
У комплекті до пилки - міцна шина довжиною 40 см і сталевий ланцюг з якісним антикорозійним покриттям. Крок ланцюга - 3/8 дюйма, що забезпечує високу продуктивність і якісний рез.

Для захисту користувача бензопили Tatra Garden MS 160 від травм передбачені кілька систем безпеки:

  1. інерційне гальмо, яке зупиняє ріжучий механізм за частки секунди;
  2. ланцюгоуловлювач, що запобігає зісковзування ланцюга в разі розривів;
  3. упор для колоди, який дозволяє надійно зафіксувати інструмент на одному місці.
Тип двигуна Бензиновий двотактний
Потужність (кВт) 1,5
Довжина шини (дюйми/см) 14/35
Крок ланцюга (") 3/8
Кількість ланок (шт) 52
Максимальна кількість обертів (об/хв) 10500
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
Об'єм двигуна (см3) 38
Об'єм паливного бака (л) 0,31
Об'єм масляного бака (л) 0,21
Вага (кг) 4,7
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Ще не було питань.