Ланцюгова бензопила Tatra Garden MS 170

Компактна ланцюгова бензопила Tatra Garden MS 170 створена для роботи у великому діапазоні температур, з посиленим, надійним двигуном.

Бензопила пиляє колоди діаметром до 30 см, при цьому вона досить компактна і важить всього 4,5 кг. Її легко тримати в руках і використовувати навіть в умовах обмеженого простору.

Для захисту від перегрівання бензопили Tatra Garden MS 170 в жарку погоду в ній передбачено ефективне охолодження: збільшена площа ребер циліндра для швидкого відводу тепла і хороша природна циркуляція повітря.

При низьких температурах безвідмовність забезпечується надійними свічками запалювання і праймером підкачки палива для швидкого запуску двигуна.

Швидка робота при мінімальних вібраціях. Такого балансу вдалося досягти за рахунок оптимально підібраного кроку ланцюга 0,375 дюйма. Це значення параметра забезпечує мінімум вібрацій і хорошу продуктивність.

Ручки бензопили розташовані так, що руки не будуть втомлюватися під час роботи. Гумові накладки запобігають вислизання бензопили. Для швидкої підстроювання натягу ланцюга, доступу до фільтру і свічці запалювання інструменти не потрібні, все можна виконати «голими руками».

За рахунок функції напівавтоматичного змащування забезпечується надійний захист від зносу шини і ланцюга. Користувачеві досить лише стежити за рівнем масла в бачку. Кількість мастила, що подається на ланцюг, регулюється автоматично залежно від інтенсивності роботи бензопили. Це дозволяє економити до 50% масла, оскільки воно витрачається економно.

Всі елементи кріплення виконані за технологією "Vibresist", вони захищені від розхитування від вібрації.

Двигун COOLENGINE ™ володіє підвищеним моторесурсом за рахунок використання високоміцних матеріалів і якісного антикорозійного покриття деталей, що труться. Картер двигуна виконаний з надійного магнієвого сплаву, який застосовується в літакобудуванні. Число зацепов на стартері було збільшено з 2 до 4 - це збільшило довговічність стартера в 8 разів.

Для фіксації бензопили передбачений упор з високоміцної сталі. Він забезпечує надійний захист від зісковзування.

У разі виникнення віддачі від попадання на перешкоду спрацює інерційний гальмо і зупинить ланцюг.

При небезпеці розриву або відскоку ланцюга спрацює ланцюгоуловлювач, який захистить від травм.

Від небезпечного впливу вібрацій захищає многоточечная антивібраційна система.

Тип двигуна Бензиновий двотактний
Потужність (кВт) 1,5
Довжина шини (дюйми/см) 16/40
Крок ланцюга (") 3/8
Кількість ланок (шт) 57
Максимальна кількість обертів (об/хв) 12000
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
Об'єм двигуна (см3) 41
Об'єм паливного бака (л) 0,26
Об'єм масляного бака (л) 0,16
Вага (кг) 4,6
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Ще не було питань.