Ланцюгова бензопила Tatra Garden MS 190

Бензопила Tatra Garden MS 190 з універсальними параметрами довжини шини та кроку ланцюга з легкістю розпилює колоди до 35 см в діаметрі.

Шина бензопили має довжину 45 см, що вважається універсальним розміром. З такою пилкою зручно пиляти і товсті колоди і обрізати засохлі гілки в саду. Сама бензопила компактна, тому з нею легко працювати на обмеженому просторі. Крок ланцюга дорівнює 0,325 дюйма. Фахівці знають, що при такому значенні дотримується оптимальний баланс: помірні вібрації і максимальна ефективність.

На всі  деталі бензопили Tatra Garden MS 190 які теруться нанесено хромоване покриття для захисту від тертя. За рахунок цього їх термін служби збільшився в 3-5 разів. До того ж, захисний шар запобігає руйнуванню металевої поверхні від взаємодії з паливною сумішшю.

Корпус бензопили з ABS-пластика володіє підвищеною стійкістю до ударів і надійно захищає деталі від пошкоджень.

Праймер для підкачки палива полегшує запуск холодного двигуна бензопили Tatra Garden MS 190. Зручний у використанні: натиснути на нього можна навіть в зимових рукавицях.

М'які прогумовані ручки знижують вібрації і полегшують експлуатацію: бензопила не вислизає з рук. Подовжений трос стартера практично неможливо випадково вирвати при запуску.

Автоматична подача масла для змащення ланцюга регулює кількість мастильного матеріалу в залежності від інтенсивності роботи інструменту. Завдяки цьому виключена ймовірність роботи «на суху», а також надмірна витрата масла.

У бензопиле Tatra Garden MS 190 передбачена система захисту від небезпечних ситуацій: інерційне гальмо, уловлювач ланцюга, 6-точкова антивібраційна система.

Тип двигуна Бензиновий двотактний
Потужність (кВт) 1.8
Довжина шини (дюйми/см) 18/45
Крок ланцюга (") 0,325
Кількість ланок (шт) 72
Максимальна кількість обертів (об/хв)
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
Об'єм двигуна (см3) 45
Об'єм паливного бака (л) 0,55
Об'єм масляного бака (л) 26
Вага (кг) 6,7
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Ще не було питань.