Ланцюгова бензопила Tatra Garden MS 215

Легка і компактна бензопила Tatra Garden MS 215 з універсальною довжиною шини відрізняється малим рівнем шуму і вібрації.

На бензопилу Tatra Garden MS 215 встановлена ​​шина довжиною 45 см. Така довжина шини вважається універсальною, «фермерської», оскільки дозволяє пиляти як товсті колоди до 40 см в один прохід, так і тонкі сухі гілки в саду.

Бензопила важить всього 7 кг, і її легко тримати у висячому положенні. Всі рукоятки прогумований, тому вона не вислизає і не промерзає на холоді.

Потужність двигуна в бензопилі Tatra Garden MS 215 - 2,5 к.с. За рахунок цього пила виконує розпил швидко, акуратно і без заклинювань.

Один з головних параметрів бензопили - крок ланцюга. У даній моделі він дорівнює 0,325. Таке значення дає оптимальний баланс між продуктивністю і мінімальними вібраціями.

Масло для змащення ланцюга подається автоматично, що запобігає передчасному зносу, підвищує плавність ходу і звільняє користувача від необхідності постійно стежити за подачею мастила.

При автоматичній подачі кількість мастила залежить від інтенсивності роботи. Завдяки цьому масло витрачається економно, без надлишків.

У бензопилі передбачений праймер підкачки палива, який набагато прискорює старт двигуна. Натисніть кілька разів на праймер, і ще до старту Ви змусите паливо циркулювати по карбюратору бензопили. За рахунок цього бензопила запуститься набагато швидше.

Трирівневий захист при роботі з бензопилою Tatra Garden MS 215:

  1. інерційний гальмо QuickStop - зупинить ланцюг за частки секунди, якщо попалося тверда перешкода;
  2. уловлювач ланцюга - запобіжить виліту ланцюга з направляючої;
  3. 6-точкова система зниження вібрацій - позбавить оператора від небезпечного навантаження.
Тип двигуна Бензиновий двотактний
Потужність (кВт) 1,9
Довжина шини (дюйми/см) 18/45
Крок ланцюга (") 0,325
Кількість ланок (шт) 72
Максимальна кількість обертів (об/хв)
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
Об'єм двигуна (см3) 45
Об'єм паливного бака (л) 0,55
Об'єм масляного бака (л) 0,3
Вага (кг) 7,0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Ще не було питань.