Ланцюгова бензопила Stihl MS 170

Ланцюгова бензопила Stihl MS 170 - краща модель серед бензопил Stihl для домашнього господарства в співвідношенні ціна-якість. Компактна, легка, надійна - бензопила STIHL MS 170 чудово зарекомендувала себе серед користувачів хобі-класу в усьому світі. Потужність 1,8 к.с. і спрямовуюча шина 30 см оптимальні для таких популярних завдань на присадибній ділянці як заготівля дров, догляд за садом, весняна і осіння обрізки, будівництво з дерева.

Ланцюгова бензопила Stihl MS 170 оснащена антивібраційною системою запобігає вібрації в зоні рукояток, яка може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Ефективна антивібраційна система (АС) створена для запобігання цих порушень. У бензопил з системою АС вібрація двигуна яка передається на рукоятки помітно знижується.

Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм бензопили Stihl MS 170. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди і зупиняє пиляльний ланцюг. Якщо віддача дуже сильна гальмо ланцюга QuickStop спрацьовує автоматично.

Компенсатор бензопили Stihl MS 170 - регулюючий орган в карбюраторі, що забезпечує майже постійні: витрату палива, якість вихлопу і потужність двигуна протягом довгого часу не дивлячись на забрудненням повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр необхідно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом довгого часу без техобслуговування.

Функціями бензопили такі, як холодний і гарячий запуск, вимикання і вмикання, управляє окремий важіль. Що робить управління бензопилою особливо безпечним і зручним, так як права кисть руки залишається на рукоятці.

Система Stihl Ematic складається з маслонасоса з регульованою подачею, пиляльного ланцюга Oilomatic і спрямовуючої шини Ematic. Спеціальна конструкція ланцюга і шини змушує кожну краплю олії потрапити саме туди куди потрібно, дозволяючи скоротити витрату масла на половину.

Тип двигуна Бензиновий двотактний
Потужність (кВт) 1,3
Довжина шини (дюйми/см) 12/30
Крок ланцюга (") 3/8
Кількість ланок (шт) 44
Максимальна кількість обертів (об/хв) 8500
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
Об'єм двигуна (см3) 30,1
Об'єм паливного бака (л) 0,25
Об'єм масляного бака (л)
Вага (кг) 4,0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Ще не було питань.

Теги: Бензопила Штіль, Бензопила Stihl