Ланцюгова бензопила Stihl MS 180

Легка ланцюгова бензопила Stihl MS 180 - надійна і зручна в управлінні, відмінно підходить для заготівлі дров та будівництва з дерева. Шина бензопили Stihl MS 180 довжиною 35 см дає можливість розпилювати колоди діаметром до 30 см.

Доступ до натяжної гвинта забезпечується збоку через кришку зірочки ланцюга, що запобігає контакту рук з ланцюгом і кінчиками шипів зацепу.

Ланцюгова бензопила Stihl MS 180 оснащена антивібраційною системою яка запобігає вібрації в зоні рукояток, яка може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Ефективна антивібраційна система (АС) створена для запобігання цих порушень. У бензопил з системою АС вібрація двигуна яка передається на рукоятки, помітно знижується.

Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм бензопили Stihl MS 180. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди і зупиняє ланцюг пили. Якщо віддача дуже сильна гальмо ланцюга QuickStop спрацьовує автоматично.

У чотирьох перепускних каналах двигуна бензопили робоча суміш перед займанням завихряется. В результаті максимально спалюється паливо і значно підвищується ККД двигуна, що знижує витрату палива і збільшується крутний момент в максимальному діапазоні оборотів.

Повітряний фільтр бензопили можна очистити в лічені хвилини завдяки кришці корпусу карбюратора, що відкривається і закривається без інструменту.

Компенсатор бензопили Stihl MS 180 - регулюючий орган в карбюраторі, що забезпечує майже постійні: витрату палива, якість вихлопу і потужність двигуна протягом довгого часу не дивлячись підвищення забруднення повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр необхідно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом довгого часу без техобслуговування.

Функціями бензопили такі, як холодний і гарячий запуск, вимикання і вмикання, управляє окремий важіль. Що робить управління бензопилою особливо безпечним і зручним, так як права кисть руки залишається на рукоятці.

Система Stihl Ematic складається з маслонасоса з регульованою подачею, пиляльного ланцюга Oilomatic і спрямовуючої шини Ematic. Спеціальна конструкція ланцюга і шини змушує кожну краплю олії потрапити саме туди куди потрібно, дозволяючи скоротити витрату масла на половину.

Тип двигуна Бензиновий двотактний
Потужність (кВт) 1,5
Довжина шини (дюйми/см) 14/35
Крок ланцюга (") 3/8
Кількість ланок (шт) 50
Максимальна кількість обертів (об/хв) 9000
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
Об'єм двигуна (см3) 31,8
Об'єм паливного бака (л) 0,25
Об'єм масляного бака (л)
Вага (кг) 4,1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Ще не було питань.

Теги: Бензопила Штіль, Бензопила Stihl