Ланцюгова бензопила Stihl MS 211

Сучасна бензопила Stihl MS 211 з дуже малим рівнем вібрації для догляду за садом. Повітряний фільтр з подовженим робочим ресурсом. Витрата палива бензопили MS 211 нижче на 20%, а рівень викиду шкідливих вихлопів - на 70% в порівнянні з двотактними двигунами STIHL тієї ж потужності без технології 2-MIX. Ця ланцюгова бензопила відмінно підійде для розпилювання колод діаметром до 30 см і будівництва з дерева.

Двотактний двигун бензопили Stihl MS 211 з технологією 2-MIX відрізняється відмінним тяговим зусиллям, більшою потужністю і при цьому на 20% зниженою витратою палива в порівнянні зі звичайними двотактними двигунами STIHL тієї ж потужності, але без технології 2-MIX. У двигуні поєднується продування і циліндр з чотирьохканальною технологією. Також на 70% знижений рівень викиду шкідливих вихлопів. Що відповідає нормам токсичності EU II.

Ланцюгова бензопила Stihl MS 211 оснащена антивібраційною системою запобігає вібрації в зоні рукояток, яка може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Ефективна антивібраційна система (АС) створена для запобігання цих порушень. У бензопил з системою АС вібрація двигуна яка передається на рукоятки помітно знижується.

Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм бензопили Stihl MS 211. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди і зупиняє пиляльний ланцюг. Якщо віддача дуже сильна гальмо ланцюга QuickStop спрацьовує автоматично.

Повітряний фільтр бензопили можна очистити в лічені хвилини завдяки кришці корпусу карбюратора, що відкривається і закривається без інструменту.

Повітряний фільтр бензопили Stihl MS 211 має попередню очистку. Усмоктуване повітря за допомогою маховика рухається по круговій траєкторії. За рахунок відцентрової сили важкі і великі частки бруду видаляються назовні. В результаті через канал попереднього поділу на повітряний фільтр потрапляє повітря, яке не містить великих часток.

Чотирьохканальна технологія STIHL. У чотирьох перепускних каналах паливна суміш перед займанням завихряется. В результаті оптимально спалюється суміш і помітно підвищується ККД двигуна. Як наслідок, збільшується крутний момент у великому діапазоні оборотів і економія палива.

Доступ до натяжної гвинта забезпечується збоку через кришку зірочки ланцюга, що запобігає контакту рук з ланцюгом і кінчиками шпичастого упору.

Компенсатор бензопили Stihl MS 211 - регулюючий орган в карбюраторі, що забезпечує майже постійні: витрату палива, якість вихлопу і потужність двигуна протягом довгого часу не дивлячись на забруднення повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр необхідно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом довгого часу без техобслуговування.

Функціями бензопили такі, як холодний і гарячий запуск, вимикання і включення, управляє окремий важіль. Що робить управління бензопилою особливо безпечним і зручним, так як права кисть руки залишається на рукоятці.

Система Stihl Ematic складається з маслонасоса з регульованою подачею, пиляльного ланцюга Oilomatic і спрямовуючої шини Ematic. Спеціальна конструкція ланцюга і шини змушує кожну краплю олії потрапити саме туди куди потрібно, дозволяючи скоротити витрату масла на половину.

Спеціальні запатентовані кришки для баків з олією і паливом відкриваються і закриваються швидко і легко, без інструменту.

Тип двигуна Бензиновий двотактний
Потужність (кВт) 1,7
Довжина шини (дюйми/см) 14/35
Крок ланцюга (") 3/8
Кількість ланок (шт) 50
Максимальна кількість обертів (об/хв) 10000
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
Об'єм двигуна (см3) 35,2
Об'єм паливного бака (л) 0,27
Об'єм масляного бака (л)
Вага (кг) 4,3
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Ще не було питань.

Теги: Бензопила Штіль, Бензопила Stihl