Ланцюгова бензопила Stihl MS 230

Ланцюгова бензопила Stihl MS 230 - це практична бензопила потужністю 2 кВт.

Бензопила Stihl MS 230 оснащена антивібраційною системою запобігає вібрації в зоні рукояток, яка може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Ефективна антивібраційна система (АС) створена для запобігання цим порушенням. У бензопил з системою АС вібрація двигуна яка передається на рукоятки помітно знижується.

Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм бензопили Stihl MS 230. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди і зупиняє пиляльний ланцюг. Якщо віддача дуже сильна гальмо ланцюга QuickStop спрацьовує автоматично.

Повітряний фільтр бензопили можна очистити в лічені хвилини завдяки кришці корпусу карбюратора, що відкривається і закривається без інструменту.

Функціями бензопили такі, як холодний і гарячий запуск, вимикання і вмикання, управляє окремий важіль. Що робить управління бензопилою особливо безпечним і зручним, так як права кисть руки залишається на рукоятці.

На бензопили Stihl Stihl MS 230 з підігрівом карбюратора можна покластися навіть у холодну пору року. У зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим повітрям, що запобігає обмерзанню. Перемикання з зимового режиму у літній проводиться одним рухом руки.

Система Stihl Ematic складається з маслонасоса з регульованою подачею, пиляльного ланцюга Oilomatic і направляючої шини Ematic. Спеціальна конструкція ланцюга і шини змушує кожну краплю олії потрапити саме туди куди потрібно, дозволяючи скоротити витрату масла на половину.

Спеціальні запатентовані кришки для баків з маслом і паливом відкриваються і закриваються швидко і легко, без інструменту.

Тип двигуна Бензиновий двотактний
Потужність (кВт) 2,0
Довжина шини (дюйми/см) 14/35
Крок ланцюга (") 3/8
Кількість ланок (шт) 50
Максимальна кількість обертів (об/хв) 10000
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
Об'єм двигуна (см3) 40,2
Об'єм паливного бака (л) 0,47
Об'єм масляного бака (л)
Вага (кг) 4,6
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Ще не було питань.

Теги: Бензопила Штіль, Бензопила Stihl