Ланцюгова бензопила Tatra Garden MS 235

Ланцюгова бензопила Tatra Garden MS 235 напівпрофесійна бензопила з великим об'ємом бензобака для тривалої роботи і шиною 45 см.

Фірмовий двотактний двигун COOLENGINE ™ виконаний на власному заводі Tatra Garden спеціально для напівпрофесійних бензопил з великою інтенсивністю експлуатації. Деталі двигуна які теруться мають Нікасіловое покриття, яке широко застосовується в автомобілебудуванні. Завдяки цьому деталі надійно захищені від зносу і передчасної поломки.

Масло в бензопилі Tatra Garden MS 235 подається в автоматичному режимі, інтенсивність подачі мастила залежить від потужності роботи бензопили. Це з одного боку забезпечує оптимальний захист ланцюга та шини, а з іншого запобігає надмірний витрата масла.

Бензопила Tatra Garden MS 235 комплектується якісною шиною довжиною 45 см. Цього достатньо, щоб розпиляти колоду товщиною 30-40 см в один прохід. Крок ланцюга в бензопилі Tatra Garden MS 235 дорівнює 0,325. Це один з найпоширеніших значень кроку ланцюга для напівпрофесійних і побутових пил. Такий крок ланцюга на потужних бензопилах робить роботу більш м'якою і плавною. Пила навіть на старті м'яко пиляє, а не «рве» деревину.

Бензопила Tatra Garden MS 235 наділена цілим рядом захисних систем:

  1. антивібраційна 6-точкова система;
  2. уловлювач ланцюга;
  3. інерційне гальмо, здатне зупинити ланцюг за частки секунди.
Тип двигуна Бензиновий двотактний
Потужність (кВт) 2,6
Довжина шини (дюйми/см) 18/45
Крок ланцюга (") 0,325
Кількість ланок (шт) 72
Максимальна кількість обертів (об/хв) 12000
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
Об'єм двигуна (см3) 45
Об'єм паливного бака (л) 0,55
Об'єм масляного бака (л) 0,3
Вага (кг) 7,0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Ще не було питань.