Ланцюгова бензопила Tatra Garden MS 325

Ланцюгова бензопила Tatra Garden MS 325 створена для розпилу товстих стовбурів дерев і заготівлі великих обсягів дров, бензопила снащена посиленою шиною Tatra Garden, розробленою спеціально для роботи з твердою і грубою деревиною, шина захищена хромуванням.

Крок ланцюга дорівнює 0,325 дюйма, а це означає мінімум ривків і вібрацій при розпилюванні. За рахунок такої переваги пила ріже навіть тверді породи дерев плавно і м'яко.

Бензопила Tatra Garden MS 325 має довжину шини 45 см, а це означає, що їй під силу розпиляти навіть стовбур завтовшки в 40 см. Даною пилкою можна різати дерева при валці, пиляти товсті колоди для дров на зиму і заготовлювати пиломатеріали в великих обсягах.

Паливний бак об'ємом 0,6 л. дозволяє працювати довго без дозаправок.

Для захисту від впливу тертя на сильно навантажені компоненти нанесено нікасіловое покриття. Яке широко застосовується в автомобілебудуванні, на двигунах авто.

Вам не доведеться стежити за витратою мастила. Бензопила Tatra Garden MS 325 подає мастило на ланцюг в залежності від навантаження. Завдяки цьому не тільки виключається поломка бензопили, але й економиться масло, оскільки воно не витрачається даремно. Економія становить до 50% при змінної інтенсивності експлуатації.

У бензопиле Tatra Garden MS 325 передбачено цілий ряд систем безпеки:

  1. інерційний гальмо, яке зупиняє ланцюг за частки секунди;
  2. уловлювач ланцюга, що запобігає травмам в разі розриву ланцюга;
  3. 7-точкова антивібраційна система.
Тип двигуна Бензиновий двотактний
Потужність (кВт) 3,5
Довжина шини (дюйми/см) 18/45
Крок ланцюга (") 0,325
Кількість ланок (шт) 72
Максимальна кількість обертів (об/хв)
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
Об'єм двигуна (см3) 52
Об'єм паливного бака (л) 0,6
Об'єм масляного бака (л) 0,3
Вага (кг) 7,5
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Ще не було питань.