Ланцюгова бензопила Tatra Garden MS 360

Професійна ланцюгова бензопила Tatra Garden MS 360 з міцною конструкцією і підвищеною витривалістю ідеальна для лісозаготівельних робіт, будівництва та використання в комунальному господарстві. У бензопилі передбачено динамічне прискорення ланцюга. При цьому високі обороти обертання не відчутні для рук завдяки антивібраційній системі. Бензопила оснащена регульованим масляним насосом, клапаном зниження тиску, пусковою рукояткою і компенсатором.

Завдяки наявності компенсатора в карбюраторі, працювати можна значно довше без очищення фільтра. Компенсатор забезпечує стабільну потужність двигуна, склад вихлопу і витрати палива, навіть коли фільтр забитий на 80%.

Доступ до натяжного гвинта розташований збоку, через кришку гальма. При регулюванні не потрібно торкатися гострих зубів ланцюга або зубчастого упору.

У бензопилі Tatra Garden MS 360 використовується інноваційна 10-точкова антивібраційна система, яка знижує рівень вібрації в кілька разів.

Інерційние гальмо QuickStop спрацьовує при натисканні на передній щіток для рук. Якщо віддача дуже сильна цей захисний механізм зупиняє ланцюг за частки секунди.

За рахунок 4 пропускних каналів відбувається завихрення паливної суміші до займання. В результаті чого паливо спалюється ефективніше, підвищується ККД і знижується витрата палива.

Запуск бензопили Tatra Garden MS 360 полегшений завдяки декомпресійному клапану, який під час запуску випускає частину стиснутій суміші з циліндра.

В масляному насосі передбачено регулювання кількості масла для ланцюга. Для роботи з різною деревиною потрібна різна кількість масла. У даній моделі бензопили передбачена можливість вручну контролювати цей параметр. Дуже корисна функція, коли Ви з досвіду знаєте, скільки потрібно масла для ланцюга.

У холодну погоду карбюратор бензопили Tatra Garden MS 360 обдувається підігрітим повітрям, що попереджає його вихід з ладу від різкого перепаду температур. Щоб перейти з літнього в зимовий режим відбувається всього одним рухом руки.

Кришки паливного і масляного бачків виконані з байонетними замками, що дозволяє їх легко відкривати і закривати без загвинчування.

Тип двигуна Бензиновий двотактний
Потужність (кВт) 4,6
Довжина шини (дюйми/см) 18/45
Крок ланцюга (")
Кількість ланок (шт)
Максимальна кількість обертів (об/хв)
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
Об'єм двигуна (см3) 59
Об'єм паливного бака (л) 0,68
Об'єм масляного бака (л) 0,3
Вага (кг) 7,0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Ще не було питань.